KLIMATYZACJA DLA FIRM

Firma HOL-TECH zajmuje się kompleksowym wyposażeniem mieszkań i budynków w urządzenia klimatyzacyjne wraz z ich serwisem. Usługi wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic zarówno w obiektach o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i biurowym, użyteczności publicznej, usługowym, czy przemysłowym.

Firma posiada Certyfikat dla Przedsiębiorców Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie instalacji, naprawy, konserwacji, serwisowania oraz likwidacji urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Jesteśmy również certyfikowanym instalatorem urządzeń klimatyzacyjnych wiodących producentów. Pracujemy na jednostkach firm: Samsung, LG, Mitsubishi Electric, Airwell, Carrier, Daikin, Gree, Haier, Hitachi, Kaisai, Midea, Rotenso i innych.

Dobór jednostek klimatyzacyjnych prowadzimy przy uwzględnieniu parametrów technicznych obiektu, ale również warunków ekonomicznych oraz dostępności urządzeń.

W celu określenia ceny montażu jednostki klimatyzacyjnej, konieczne jest wcześniejsze sprawdzenie warunków technicznych oraz dobór urządzenia po wizycie na obiekcie. Montaż jednostki wewnętrznej uzależniony jest od materiałów, z których zbudowana jest ściana montażowa oraz od odległości od urządzenia zewnętrznego. Instalację orurowania prowadzimy zarówno w bruzdach w ścianach, jak i w kanałach maskujących. Do umiejscowienia agregatu chłodzącego na zewnątrz budynku wymagane może być użycie rusztowania, dźwigu, a nawet skorzystanie z usług dekarskich. Natomiast montaż klimatyzatorów kanałowych uzależniony jest ściśle od sposobu rozprowadzenia instalacji wentylacyjnej w obiekcie.

Urządzenia wewnętrzne możemy pomóc dobrać do stylu wyposażenia wnętrza, zarówno w zakresie kolorystyki, jak i kształtu. Dostępne są nie tylko białe, montujemy również beżowe, srebrne, czarne, czy też w kolorze złota. Niektóre mogą być też w kształcie bardziej nowoczesnym, a inne w klasycznym. Zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi.

Zapraszamy do składania zapytań o szczegółowe warunki współpracy.